Zmiany w rozliczeniach wodociągowych i kanalizacyjnych

                 Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski informuje, że w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), w trosce o wspólne bezpieczeństwo, czasowo zostały zawieszone odczyty wodomierzy, dokonywane przez Inkasenta oraz wymiany wodomierzy z tytułu legalizacji.


                Faktury za usługi wodociągowe i/lub kanalizacyjne będą wystawiane na podstawie odczytów radiowych oraz tymczasowo w oparciu o prognozy wynikające z poprzednich okresów rozliczeniowych i warunków sezonowych.
Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość samodzielnego odczytu i przekazania stanu wodomierza celem wystawienia faktury od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 pod nr tel. (12) 386 21 87 oraz całodobowo na adres e-mail: rozliczenia.agrobud@op.pl.

>Instrukcja odczytu wodomierza<


Informacje na temat stanu rozliczeń danego Odbiorcy będą udzielane telefonicznie lub za pośrednictwem adresu e-mail po podaniu dokładnego adresu posesji oraz indywidualnego numeru OdbiorcyAkronimu, który znajduje się, na każdej fakturze za usługi wodociągowe i/lub kanalizacyjne ( w formie 0*****).


Prosimy o ograniczenie wizyt w biurze oraz realizowanie płatności przelewami elektronicznymi.Jednocześnie pragniemy poinformować, iż sytuacja związana z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus) nie wpływa na ciągłość dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie, gdzie świadczone są usługi przez Administratora sieci wodociągowej i kanalizacyjnej – Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski.

 

Awarie wodociągowe i kanalizacyjne można zgłaszać :

  •  W dni robocze w godzinach 7:00 – 15:00 pod numerem telefonu:

             (12) 386 21 87

  • W godzinach 15:00 – 7:00 oraz w weekendy pod numerami telefonów:

            (12) 386 95 38,

             603 633 052,

             603 462 635

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *