Zawieszona obsługa bieżąca

Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski informuje, że w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), w trosce o wspólne bezpieczeństwo, czasowo została zawieszona obsługa bieżąca dot. rozliczeń wodociągowych i kanalizacyjnych w biurze. 

Zwracamy się z prośbą o dokonywanie wpłat za faktury dot. usług wodociągowych i/lub kanalizacyjnych przekazami oraz przelewami bankowymi.


Informacje na temat stanu rozliczeń danego Odbiorcy będą udzielane telefonicznie pod numerem (12) 386 21 87 lub za pośrednictwem adresu e-mail rozliczenia.agrobud@op.pl po podaniu dokładnego adresu posesji oraz indywidualnego numeru OdbiorcyAkronimu, który znajduje się, na każdej fakturze za usługi wodociągowe i/lub kanalizacyjne ( w formie 0*****).

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż sytuacja związana z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus) nie wpływa na ciągłość dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie, gdzie świadczone są usługi przez Administratora sieci wodociągowej i kanalizacyjnej – Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski.


Awarie wodociągowe i kanalizacyjne można zgłaszać :
– W dni robocze w godzinach 7:00 – 15:00 pod numerem telefonu: (12) 386 21 87
– W godzinach 15:00 – 7:00 oraz w weekendy pod numerami telefonów:
   (12) 386 95 38,
   603 633 052,
   603 462 635.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *